09338825098
محصولات
درباره ما

درباره ما

کنترل هوشمند در نمایشگاه برق سال 1395

کنترل هوشمند پس از 15 سال  تجربه، در زمینه اتوماسیون صنعتی با اجرای پروژه های مختلف صنعتی در سال 93 افتتاح گردید و موافق شد با کسب نمایندگی محصولات کینکو در آذربایجان فعالیت خود را در زمینه فروش و توزیع محصولات اتوماسیون صنعتی آغاز کند.محصولات کینکو  با طیف محصولات متنوع خود از جمله تاچ پنل (HMI) در رنج 4.3 تا 15 اینچ ، اینورتر(VFD) از 400وات تا 160کیلووات ،استپر (STEPPER) از 0.22 نیوتن متر تا 40نیوتن متر و سیستم سرو(SERVO) از 400 وات تا 7.5 کیلووات و نهایتا پی ال سی ها (PLC) با انواع ورودی و خروجی دیجیتال و آنالوگ موجب شد که یک پک محصول کامل ازتجهیزات اتوماسیون صنعتی را برای مشتریان خود ارائه دهد.

در حال حاضر کنترل هوشمند به عنوان نماینده محصولات کینکو ، اتاز ، تبریز سنسور، جارول و ارائه کننده محصولات OMRON  و SEIMENS  در آذربایجان سعی در تامین نیازهای صنعتگران گرامی داشته و با تهیه و راه اندازی سایت فروش محصولات با هدف دسترسی آسان به اطلاعات فنی و ارائه مناسب ترین قیمت برای محصولات خود ، و ارائه خدمات هر چه بهتر در کنار همکاران و صنتعگران گرامی باشد.

  • سمینارمعرفی محصولات کینکو با همکاری شرکت قشم ولتاژ و شرکت کینکو دراردیبهشت سال 1393
  • نمایشگاه برق و صنعت سال 1394
  • نمایشگاه برق و صنعت سال 1395

کنترل هوشمند با کسب نمایندگی شرکت OTAZ که از سال 1391 بردها و کارت‌های مرسوم در شاخه اتوماسیون را تولید می کند که از جمله تولیدات OTAZ می توان به : انواع کارت های رله، کارت لودسل، کارت ویبره، انواع SSR(رله حالت جامد)، کارت ترانزیستور(سوییچ دی سی)، کارت تریاک(سوییچ ای سی) و… . همه‌ی محصولات ذکر شده توسط خود شرکت در پروژه‌های مختلف به وفور و در شرایط مختلف تست و استفاده شده اند.

از دیگر شرکتهایی که کنترل هوشمند نماینده آنها می باشد شرکت تبریز سنسور می باشد. تبریز سنسور با سالها تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع سنسورهای القایی وخازنی،نوری، کد رنگ و با توان طراحی و تولید انواع سنسورها به درخواست مشتری یک از شرکتهای پیشرو در زمینه تولید سنسور در کشور می باشد.

در حال حاضر کنترل هوشمند به عنوان نماینده محصولات کینکو ، اوتاز ، تبریز سنسور، جارول و ارائه کننده محصولات OMRON و SEIMENS در آذربایجان سعی در تامین نیازهای صنعتگران گرامی داشته و با تهیه و راه اندازی سایت فروش محصولات با هدف دسترسی آسان به اطلاعات فنی و ارائه مناسب ترین قیمت برای محصولات خود ، و ارائه خدمات هر چه بهتر در کنار همکاران و صنتعگران گرامی باشد.